Advert

Başkan Çiftçi Ve Vali Tuna İstanbullu Öğrencileri Ağırladı

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna ile Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen Kardeş Okul Projesi kapsamında Şanlıurfa'ya gelen İstanbullu öğrencileri ağırladı. Vali Tuna ve Başkan Çiftçi buluşmada öğrencilere Şanlıurfa'nın tarihi ve turizmi ile ilgili bilgiler verdi.

Başkan Çiftçi Ve Vali Tuna İstanbullu Öğrencileri Ağırladı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen Kardeş Okul Projesi sürüyor. Projenin devam eden programında Şanlıurfa'ya gelen İstanbul Erkek Lisesi ile İstanbul Sancaktepe Hüseyin Temizel İlkokulu öğrencilerine Vali Güngör Azim Tuna ile Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ev sahipliği yaptı. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Sakıp'ın Köşkü Sosyal Tesislerinde Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan'ın da katılımı ile düzenlenen buluşmada Vali Tuna ve Başkan Çiftçi, burada gençlerle yakından ilgilendi. 
Öğrencilere Şanlıurfa'nın tarihi ile ilgili bilgiler veren Vali Tuna ve Başkan Çiftçi, öğrencilerle birlikte yemeğe katıldı. Sıcak görüntülerin yaşandığı buluşmada Başkan Çiftçi, Şanlıurfa'nın Türkiye'nin en genç nüfusuna sahip ili olduğunu belirterek, "Gençler bizim geleceğimiz, yarınlarımız. Her zaman gençlerimizin yanında yer alacağız" dedi. 
Buluşmada ayrıca teniste Türkiye Şampiyonu olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü sporcularından Gülistan Hurma, kendisine olan desteğinden ötürü Başkan Nihat Çiftçi'ye kazandığı kupalardan birini hediye etti. 

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”