Advert Advert

Voleybol Hakem Kursu Başarıyla Tamamlandı

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Voleybol Federasyonu'nun ortaklaşa düzenlediği voleybol hakem kursu başarıyla tamamlandı.

Voleybol Hakem Kursu Başarıyla Tamamlandı

Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen kursa il merkezinin yanı sıra çevre illerinde katılımıyla gerçekleşen kursa 81 kişi katıldı.

Türkiye Voleybol Federasyonu Merkez Hakem Komitesi Başkanı Aziz Yener ve Kurs Kordinatörü Sevda Güler'in kontrolünde 3 gün süren kursta, hakem adaylarına öncelikte teorik daha sonra uygulamalı eğitim verildi.

Kurs sonunda  bir açıklama yapan Türkiye Voleybol Federasyonu Merkez Hakem Komitesi Başkanı Aziz Yener kursa olan talepten oldukça mutlu olduklarını ve kendilerine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ettiklerini söyledi. Adıyaman'da voleybol branşına yoğun ilgi olduğunu ve hakem ihtiyacını gidermek amacıyla hakem kursu açıldığını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş,” Voleybol hakemlik kursumuza özellikle genç arkadaşlarımız ilgi gösterdi. 3 gün süren kursta başarılı olan hakem adaylarımız bundan sonra ilimizde yapılacak yerel müsabakalarımızda görev yapabilecekler" dedi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi