Advert Advert

Terör Operasyonu Sonrası Kurbanlar Kesildi

Adıyaman'da terör operasyonunu başarıyla tamamlayan timler için kurbanlar kesildi.

Terör Operasyonu Sonrası Kurbanlar Kesildi

Adıyaman'da 27 Nisan'da yapılan terör operasyonunda 8 teröristin etkisiz hale getirilmesi operasyonunu yapan Jandarma ve Polis Özel Harekat timleri için Emniyet ve Jandarma'da kurbanlar kesildi, dualar edildi.

İl Emniyet Müdürü Metin Alper, kurban kesme töreninde yaptığı açıklamada, "Hepinizin bildiği gibi 29 Nisan'da Jandarma ve Polis Özel Harekat ekiplerimizin operasyonu ile 8 bölücü terör örgütü mensubu etkisiz hale getirildi. Bu operasyon neticesinde arkadaşlarımız burunları bile kanamadan, kazasız, belasız olarak kışlalarına dönmüş olması bizim için büyük bir başarı olarak görüldüğünden, bugün bu kurban kesimi etkinliğini yaptık. Önce Polis Özel Harekatı ziyaret ettik. Ziyaretemizde polis ve gazi yakınları, kanaat önderleri, STK başkanları, hayırsever iş adamları ve sayın vali yardımcımızla alay komutanımız bulundu. Kurban kesimini gerçekleştirdik.  Arkadaşlarımızla birlikte dualarımızı yaptık. Daha sonra da Jandarma Özel Harekata geçerek orada aynı etkinliği gerçekleştirdik" dedi.

-TERÖRLE MÜCADELE AYNI KARARLILIKLA DEVAM EDECEK

Terörle mücadelenin aynı kararlılıkla devam edeceğini vurgulayan Alper, şöyle devam etti:

"Bu mücadeleyi her alanda gerçekleştiren hem Jandarma Özel Harekat hem de Polis Özel Harekattan kardeşlerimizle biraraya gelerek, onlara hem moral depolamak hem de bundan sonra yapacakları operasyonlarda güç vermek amacıyla bu etkinlikliğimizi yaptık. Gerçekten kardeşlerimizin moral ve motivasyonlarını artırdık. Çok mutlu olduk. Özellikle burada şehit ailelerinin olması manevi bir hava kattı. Tabi bu terörle mücadele kararlılıkla devam edecek. Bölgemize sızmaya çalışan bölücü terör örgütlerine hiçbir şekilde müsade edilmeyecek. Bir grup etkisiz hale getirildi. Var olan ve gelmeye çalışanlarla da mücadele devam edecek"

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret