19 Mayıs ve Gençlik Haftası Toplantısı Yapıldı

Adıyaman'da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı 98'inci yıl dönümü Etkinlikleri öncesi antrenörler ile toplantı yapıldı.

19 Mayıs ve Gençlik Haftası Toplantısı Yapıldı

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Fikret Keleş başkanlığında Yeni Mahalle Spor Salonu'nda düzenlenen toplantıda Gençlik Haftası’nda yapılacak olan etkinlikler konuşuldu. İl merkezi ve ilçelerdeki kadrolu, sözleşmeli ve hizmet alımı antrenörlerle gerçekleştirilen değerlendirme toplantısında konuşan Keleş, ”Ülkemiz genelinde kutlanacak olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında hafta boyunca yapılacak olan sportif ve kültürel faaliyet programının belirlenmesi, bu çerçevede yapılacak olan gösteri ve yarışmaların takvimi ve yerlerini belirlemek için buradayız. Yapılacak faaliyetler içerisinde tüm antrenörlerimizden hafta boyunca faaliyetlerini daha çok kapalı salonlarından ziyade halkımızın ve gençlerimizin görüp ve izleyebilecekleri açık alan, saha ve parklarda yapmalarını istiyoruz" dedi.

Keleş, şöyle devam etti: "Önümüzdeki günlerde okullarımızın yaz tatili dönemine girecek olması nedeniyle yaz spor okulları çalışma ve programlarının belirlenerek gençleri ve sporcuları yaz spor okullarına teşvik edeceğiz. Bu amaçla okullarımızda öğrenci ve velilerimize bilgilendirme çalışması yapmalı ile lisanslı sporcu sayılarını artırmak için büyük bir gayret göstermeliyiz. Ben bu konuda sizlere güveniyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” 

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi