Advert Advert

Öğrencilere Özgüven Aşılanıyor - Videolu Haber

Adıyaman Üniversitesi'nde Sosyoloji Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Bekir Kocadaş tarafından 5. Geleneksel Sosyal Sorunlar Semineri düzenlendi.

Öğrencilere Özgüven Aşılanıyor - Videolu Haber

Seminerde öğrenciler sunum yaparak iş başvuruları hakkında bilgi verdi.

5. Genelensel Sosyal Sorunlar Semineri hakkında açıklamada bulunan Adıyaman Üniversitesi Sosyoloji Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Bekir Kocadaş, "Bu programımız 1 gün boyunca sürüyor. 5 oturum şeklinde çocuklarımıza çok büyük katkılar sağladığını düşünüyoruz ve bu sebeple istikrarlı bir şekilde yapıyoruz. Çünkü mezun olduktan sonra öğrencilerimiz çeşitli iş başvurularında bulunuyor. Biz onlara sertifika da veriyoruz. Bu sertifikaları kullanabiliyorlar" dedi.

Bu tür sunumlarla güvenlerinin de geliştiğini kaydeden Kocadaş,  "Çocuklar gittikleri iş başvurularında gayet rahat, gayet kendini ifade edebilen bir kişi edasıyla bulunuyor. Başvuruyu alan işyeri sahipleri bize bu noktada memnuniyet verici döndüler. İstikrarla yapıyoruz, seneye de yapacağız. Başka projelerimiz de var, devam edecek. Bizim kendi çapımızda Adıyamanımıza bu noktada katkı vermek en büyük idealimiz" diye konuştu. 

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret