Advert Advert

Osman İsotM.T.A.L’ye İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Teşvik Ödülü

Besni Osman İsot Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 31’inci İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası kapsamında İyi Uygulama Ödülü'ne layık görüldü.

Osman İsotM.T.A.L’ye İş Sağlığı ve Güvenliği  Yönetim Sistemi Teşvik Ödülü

Gaziantep Şehitkamil Kültür ve Kongre Salonu'nda, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının düzenlediği 31. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası Etkinlikleri kapsamında Osman İsot Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Türkiye´deki 5 okuldan biri olarak İSG Yönetim Sistemi Teşvik Ödülü’ne layık görüldü.

Okul Müdürü Nevzat Avşar, alınan ödül ile ilgili yaptığı açıklamada;  “Bu ödülün kalite yolculuğu adını verdiğimiz 2 yıllık bir sürecin en önemli sonuçlarından biri. İş Sağlığı ve Güvenliği bir kültür bir yaşam biçimidir, okul olarak bu alanda son iki yılda yaptığımız iyileştirmelerin Şeyh Edebali´nin de ifadesiyle 'İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın' ilkesi üzerine gerçekleştirdik.
Osman İsot Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak bu ödülün okulumuza kazandırılmasında başta okulumuz idareci ve öğretmenleri olmak üzere bütün paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi