Advert Advert

İslami ilimler Fakültesi Dekan Vekilliğine Prof. Dr. Hamdi Gündoğar Atandı

Adıyaman Üniversitesi İslami ilimler Fakültesi Dekan Vekilliğine Prof. Dr. Hamdi Gündoğar atandı.

İslami ilimler Fakültesi Dekan Vekilliğine Prof. Dr. Hamdi Gündoğar Atandı

Gündoğar'a Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü tarafından hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

Ziyarette Üniversite Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Seyit Temir, Prof. Dr. Hasan Solmaz ve Prof. Dr. Ali Aydın hazır bulundular.

Dekan vekilliği görevli ile ilgili olarak açıklama yapan Üniversite İslami İlimler Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Hamdi Gündoğar, yeni görevi ile ilgili duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Bu önemli göreve başlarken Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Seyit Temir, Prof. Dr. Hasan Solmaz ve Prof. Dr. Ali Aydın'ın ziyareti bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Sayın rektörümüzün bizleri bu göreve uygun görmesi hasebiyle kendilerine teşekkür ediyoruz. Bize tevcih edilen bu görevi en iyi şekilde yapmak için bütün gayretimizi sarf edeceğiz. Üniversitemizi başarı ile temsil edecek ve milletimize hizmet edecek öğrenciler yetiştirmek en önemli hedefimizdir” dedi.

Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü ise Prof. Dr. Hamdi Gündoğar’a yeni görevinde başarılar dilerken, “ Prof. Dr. Hamdi Gündoğar’a yeni görevinde başarılar dilerken, İnşallah İslami İlimler Fakültesi’nde İslami ahlakla öğrencilerimizin yetiştirileceğini temenni ediyorum” dedi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi