Advert Advert

27 İlden 300 Sporcu Şampiyonluk İçin Kulaç Attı

Okul Spor Faaliyetleri kapsamında Adıyaman’da düzenlenen Yıldızlar (Kız- Erkek) Grup Müsabakaları sona erdi.

27 İlden 300 Sporcu Şampiyonluk İçin Kulaç Attı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Adıyaman 100. Yıl Kapalı Yüzme Havuzunda düzenlenen ve 27 ilden takım ve ferdi olmak üzere 300 sporcu katıldığı müsabakaların başarı ile tamamlandığını söyledi.

Büyük bir çekişme ve heyecan içerisinde geçen yarışların centilmenlik ruhu içerisinde tamamlandığına dikkat çeken İl Müdürü Keleş, şöyle konuştu:
“27 ilden gelen sporcuların mücadelesi sonrasında dereceye giren sporcular bir üst gruba çıkma başarısı gösterdi. Düzenlenen müsabakalar kapsamında Türkiye'nin önde gelen sporcularını Adıyaman’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. İlimizde düzenli olarak faaliyetlerin dışında bir çok ilden yüzlerce sporcunun katılımı ile farklı branşlarda bölgesel ve ulusal spor faaliyetlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyoruz. Yüzme sporunun çocuklarımızın gelişimi ve Türk Sporu açısından önemi oldukça büyük. Bu sporcu çocuklarımız inşallah gelecekte katılacakları Türkiye şampiyonalarında da buradaki gibi iyi bir performans sergilemeyi başarırılar. Geleceğin milli takım sporcuları da buralardan çıkacaktır. Yüzmeye yakışır çok güzel bir organizasyon oldu. Emeği geçen sporcu ve yöneticilere katkılarından dolayı teşekkür ederim."

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi