Bocce’de Engel Yok

Adıyaman da Engelliler Haftası nedeniyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Karaali Bocce Sahasında "Özel Sporcular Arası Bocce İl Birinciliği " düzenlendi.

Bocce’de Engel Yok

Bocce İl Temsilcisi ve Adıyaman Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü İbrahim Bağcı, yapılan müsabakalarla ilgili olarak, "Engelli olmak Spor yapmaya, Sosyal hayatın içine dâhil olmaya engel değil bunu engel haline dönüştürenler bizleriz” dedi.

Bağcı, ”Bu gün burada çocuklarımızla bocce Spor branşında çok güzel bir faaliyet düzenledik. Kız ve erkek olmak üzere 28 özel sporcumuz keyifli bir şekilde müsabaka heyecanı yaşadı. Özel sporcularımız çok eğlenip hoşça vakit geçirdiler bizler bunu sadece spor faaliyetlerinde değil, hayatımızın her anına bu özel insanları dâhil edebilmeliyiz ancak o zaman engelleri aşabilir kaldırabiliriz. Bu gün ve her zaman özel sporcularımızın yanında olan ve engelli STK larımızda gönüllü faaliyetlerimize fiilen iştirak ederek, bizlere her zaman maddi ve manevi her türlü destek sağlayan il müdürümüz Fikret Keleş'e teşekkür ederiz." dedi.     

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi