Advert Advert

Vali Erin, Vatandaşları Dinledi

Adıyaman’ın hep bir adım daha ileriye gitmesi için mesai kavramı gözetmeden gecesini gündüzüne katan Vali Abdullah Erin, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Vali Erin, Vatandaşları Dinledi

Adıyaman’ın hep bir adım daha ileriye gitmesi için mesai kavramı gözetmeden gecesini gündüzüne katan Vali Abdullah Erin, Adıyaman’da göreve geldiği yaklaşık 11 aylık süre zarfında halkla kurduğu diyalogla devletin şefkatli ve sıcak yüzünü vatandaşlara hissettirip geleneksel hale getirdiği halk günleri görüşmeleri kapsamında Valilik Makam kapısını vatandaşlara açarak taleplerini dinliyor.
Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve halkın sorunlarıyla dertlenenVali Abdullah Erin, Valilik Makamında vatandaşları ağırlayarak, vatandaşların karşılaştığı sorunları tek tek not aldırarak, çözüme yönelik gerekli çalışmaların yapılması için de ilgili kurumlara talimat veriyor. 
Vali Erin’in geleneksel hale getirdiği halk günleri ile vatandaşlar dertlerini, sıkıntılarını baskı altında kalmadan rahatça anlatarak bu sorun ve taleplerin çözümü için yoğun gayret sarf ediliyor.  

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret