Advert Advert

'İlmihal Işığında Gençlik Yarışması' Ödül Töreni Yapıldı

Adıyaman Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğü destekleriyle düzenlenen 'İlmihal Işığında Geçlik Yarışması'nın ödül töreni yapıldı.

'İlmihal Işığında Gençlik Yarışması' Ödül Töreni Yapıldı

Yarışmaya 10 meslek lisesinden 2 bin 550 öğrenci başvurdu. 

Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mehmet Kuruş, “İlmihal Işığında Geçlik Yarışmasını ilk olarak okul kapsamında bir etkinlik olarak yapmayı düşündük. Ama Milli Eğitim Müdürlüğü'ne böyle bir etkinlik yapmayı söylediğimizde onlar da bizlere bu yarışmayı proje kapsamında yapmamızı istediler. Bizler de Adıyaman merkezde bulunan meslek liselerinin katılımıyla böyle bir etkinliği yaptık. Bugün ödül törenini yapacağız. İnşallah önümüzdeki süreçte bu proje gibi bir çok projeleri okul olarak hayata geçireceğiz. Adıyaman Valiliğine, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, Adıyaman Müftülüğüne, ilimizin sanayici ve sivil toplum örgütü yöneticilerine, Memur-Sen'e,  Meslek lisesine ve öğretmenlerine ve  okuldaki çalışma arkadaşlarına yürekten teşekkür ederim.”dedi.

Adıyaman Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda gerçekleşen ödül törenine Mili Eğitim Şube Müdürü Ramazan Kurkut, Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Abuzer Aslantürk, Adıyaman Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Mahmut Yücel, Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mehmet Kuruş, meslek lisesi müdürleri, Adıyaman Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Gaffari İzci, okul öğretmenleri katıldı.

Yarışmada birinci olan öğrencilere ödülleri verildi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi