Advert Advert

Ak Parti 22. Dönem Mardin Milletvekili Nihat Eri’den Gönüllü’ye Ziyaret

Ak Parti Mardin 22. Dönem Milletvekili Nihat Eri, beraberindeki heyet ile birlikte Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’yü makamında ziyaret etti.

Ak Parti 22. Dönem Mardin Milletvekili Nihat Eri’den Gönüllü’ye Ziyaret

Üniversite ile ilgili bilgi alan 22. Dönem Milletvekili Nihat Eri, “Görüyorum ki Adıyaman Üniversitesi kendinden önce kurulan birçok üniversiteden daha da ileride. İnşallah bu gelişimin ve büyümenin devamı gelir” dedi.

Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü ise, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ak Parti Mardin 22. Dönem Milletvekili Nihat ERİ üniversitemizi ziyaret ederek bizleri mutlu etmiştir. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretin Üniversite kampüs alanında Minyaman, Perre Antik kenti ile Nemrut Dağı benzerinin yapıldığı alan ile Adıyaman Çarşısını gezme fırsatı bulan Mardin 22. Dönem Milletvekili Nihat Eri, çalışmalar karşısında hayranlığını dile getirerek “Adıyaman Üniversitesini ziyaret eden bir insan Adıyaman’ın tüm tarihi değerlerini görme şansı yakalayabileceğini düşünüyorum. Gerçekten büyük emek harcanarak hazırlanan çalışmalar ve kampüs alanı insana huzur verirken, özellikle Adıyaman Evi yani Minyaman’da Adıyaman’ın gelenek ve göreneklerini n yanı sıra misafire verilen değeri ortaya koymuştur. Başta Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü hocam olmak üzere emeği geçen herkesin ellerine sağlık diyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi