Advert

Kahta’da Parklarda Yenileme Çalışması Başladı

Kahta İlçesinde Belediyenin Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri ilçe genelindeki park ve bahçelerde düzenleme çalışması başlattı.

Kahta’da Parklarda Yenileme Çalışması Başladı

Kahta Belediyesi, vatandaşların yoğun olarak kullandığı parklarda yenileme çalışmalarını başlattı. spor ekipmanları, parklara yeni  oyun grubu yerleştirme ve yeniden düzenleme  çalışmaları başladı.

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak,” Belediye’ye ait düğün salonu parkın’da ve ilçenin farklı noktalarında ekiplerimiz parklarda yenileme, düzenleme ve bakım onarım çalışmalarını sürdürüyor. Halkımızın yoğun uğrak yeri olan ve dinlenebileceği alanlar olarak bilinen parklarımızda ekiplerimiz titiz bir çalışma sürdürüyor. Bu çalışmalar kapsamında ilçemizde yenilenmeyen park kalmayacak” dedi.

Öte yandan mevcut her yeşil alanı halkın kullanımına yakışır hale getirmek için yoğun çaba gösterdiklerini sözlerine ekleyen Başkan Toprak,”Mevcut alanları elden geçirip vatandaşa en iyi şekilde hizmet verir hale getireceğiz. Bakım ve onarım çalışmalarımıza halkımızın da koruyarak destek vermesini istiyoruz. Belediye olarak bizler en iyi hizmeti sunmakla görevliyiz ancak vatandaşlarımız da park ve yeşil alan gibi kamuya açık bölgeleri koruyarak ve temiz tutarak bizlere destek olabilirler” Dedi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”