Advert Advert

Suriyeli 300 Aileye Temizlik Malzemesi Dağıtıldı - Videolu Haber

Adıyaman'da Suudi Arabistan Uluslararası Suriyeli Kardeşlerle Yardımlaşma ve Dayanışma Ofisi Türkiye Şubesi ve İnsani Yardım Derneği tarafından 300 Suriyeli aileye temizlik malzemesi dağıtıldı.

Suriyeli 300 Aileye Temizlik Malzemesi Dağıtıldı - Videolu Haber

Suudi Arabistan Uluslararası Suriyeli Kardeşlerle Yardımlaşma ve Dayanışma Ofisi Türkiye Şubesince temin edilen temizlik malzemeleri, Adıyaman İnsani Yardım Derneği yetkililerine teslim edildi.

Derneğin organizasyonuyla Atatürk Kapalı Spor Salonu bahçesinde toplanan 300 Suriyeli aileye, temizlik malzemeleri verildi.

Adıyaman İnsani Yardım Derneği Başkanı Fadıl Akkuş, yaptığı açıklamada, "Adıyaman İnsani Yardım Derneği olarak elimizden geldiği kadar mülteci Suriyeli kardeşlerimiz olsun, Adıyaman'daki ihtiyaç sahibi ailelerimiz olsun düzenli olarak bu insanlara yardım etmeye çalışıyoruz. Halkımızın desteğiyle bunları yapmaya çalışıyoruz. Bugünde malumunuz Ramazan'a ramak kala artık Ramazan'ın manevi ikliminin dahada yaklaştığımız şu günde toplamda 300 Suriyeli ailemize mutfak malzemesi, temizlik malzemesi ve kişisel bakım seti olarak Suudi Arabistan'daki bir yardım kuruluşuyla ortak olarak böyle bir yardım kampanyası başlattık. İnşallah önümüzdeki günlerde de gıda kolilerimizle, gıda yardımlarımızla hızlı bir şekilde bu Ramazan ayından önce başlayıp Ramazan ayı içerisinde de devam edeceğiz" dedi.

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi