Advert

Yetim Çocuklar Piknikte Buluştu

İHH Adıyaman şubesi tarafından düzenlenen yetim çocuklar için piknik düzenlendi.

Yetim Çocuklar Piknikte Buluştu

İHH Adıyaman Şube Başkanı Fadıl Akkuş, yaptığı açıklamada, 2017 Yetim Dayanışma günleri kapsamında,Geleneksel "Yetim Yürekler Gökyüzünde" uçurtma şenliği ve pikniğini düzenlediklerini söyledi.
Pikniği Mahmut El Ensari Ali dağı'nda 375 yetim çocuk, aileler ve gönüllülerle toplamda 600 kişi ile gerçekleştirdikerin anlatan Akkuş, şunları kaydetti:

"Çocuklarımızla İp atlama,voleybol,futbol,halat çekme,yumurta yarışı,çuval oyunu ve çeşitli oyunlar oynanarak güzel vakit geçirildi. Pikniğimizde annelerimiz de unutulmadı, annelerimizin anneler günü kutlandı. Adıyaman Sağlık Sen ve Elit Pastanesinin pasta ikramı Annelerimize ve çocuklarımıza güzel bir jest oldu. Ailelerimize öğle yemeği ikramı ve çay ikramımız oldu. Bu güzel günümüzde bizimle birlikte olan çocuklarımızla vakit geçiren Adıyaman Belediye Başkanımız F.Hüsrev Kutlu beye ve eşi Fulya Kutlu hanımefendiye, Tut Müftümüz Oğuz Yılmaz beye, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Altındal beye, Adıyaman Sağlık Sen Şube Başkanı Barutçu beye, Kahta ve Besni teşkilatlarımıza teşekkür ederiz."
                            

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”