Advert Advert

Başkan Özdemir’e Başarı Ödülü

Dijital İletişim Platformu tarafından düzenlenen “İz Bırakanlar Başarı Ödülleri”nde Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, uygulamaya koyduğu projelerle ödüle layık görüldü.

Başkan Özdemir’e Başarı Ödülü

Dijital İletişim Platformu’nun düzenlediği “İz Bırakanlar Başarı Ödülleri” töreni Balıkesir Güre Adrina Otel’de gerçekleşti. Törene CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir,  siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.
Gölbaşı Belediyesi’nin başlattığı Engelsiz Evi Projesi, Gölbaşı Gölleri Çevre Düzenlemesi Projesi, Botanik Park ve Amfi tiyatro jüri tarafından ödüllendirildi.
Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Sosyal belediyecilik alanındaki çalışmalarımızı ve projelerimizi çoğaltmak istiyoruz. Bu noktada yaptığımız projelerin de ödüle layık görmesi bizleri mutlu ediyor. Çağdaş ve marka kent yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. Gölbaşı ilçemiz Kentsel Dönüşüm Projesi ve Gölbaşı Gölleri Çevre Düzenlemesi Projesi ile daha da gelişecek, modernleşecek.”dedi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi