Advert Advert

19 Mayıs Gençlik Haftası Şenlik Havasında Devam Ediyor

15-19 Mayıs Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları şenlik havasında coşkuyla kutlanıyor.

19 Mayıs Gençlik Haftası Şenlik Havasında Devam Ediyor

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Adıyaman il merkezi ve ilçelerde bu yıl Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarının şenlik havasında coşkuyla kutlandığını belirterek, Judo, güreş, tenis, jimnastik, yüzme, boks ve kürek yarışları başta olmak üzere 27 farklı branşta binlerce sporcunun katılımı ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarının devam ettiğini söyledi.

İl Müdürü Keleş,”İlimizde mevcut bütün spor tesislerimizde gençlerimiz, vatandaşlarımız ve sporcularımız haftanın 7 günü spor yaparak sağlıklı bir yaşam için çalışıyor. Özellikle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlediğimiz faaliyetlere öğrencilerimizin ve sporcularımızın hem katılımı hem de ilgisi çok yüksek. Amacımız 7’den 70’e halkımızı spora teşvik etmek. Bu konuda çalışmalarımız devam ederken gençlik haftası kutlamalarının şenlik havasında ve çok keyifli geçtiğini görmek bizleri çok mutlu ediyor. Ben hafta boyunca sportif faaliyetlere katılan tüm sporcularımızı yalnız bırakmayan Valimiz Sayın Abdullah Erin, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu başta olmak üzere tüm protokol üyelerini, kamu kurum ve kuruluşlarımızın saygı değer müdürlerine de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi