Advert

İMATYA Yarışmasında Dereceye Girenler Ödüllendirildi

Besni İmam Hatip Ortaokulu olarak Besni ilçesindeki tüm ilkokul 4. sınıflara yönelik yapılan İMATYA (İmam Hatip Matematik) yarışmasının ödül töreni yapıldı.

İMATYA Yarışmasında Dereceye Girenler Ödüllendirildi

Tören Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, Belediye Başkan Yardımcısı Halil Karakuş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Ramazan Sertpolat, Bayram Canlı, Mahmut Akdoğan, Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü ve Okul Müdürlerinin katılımıyla gerçekleşti.

Bu ve buna benzer etkinliklerin imam hatip ortaokuluna çok yakıştığını ve bu etkinliklerin seneye yayılarak ısrarla devam etmesi gerektiğini arzuladıklarını dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, ” Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizin hassaten dereceye giren yukarıda isimleri belirtilen öğrencilerimizin, bunları yetiştiren kıymettar öğretmenlerimizin, desteklerini esirgemeyen velilerimizi kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.” Dedi

Program sonunda İMATYA yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.

Yarışmada 1.olan Muhammed Emin Yılmaz’a Belediye Başkanı İbrahim Öztürk Laptop ödülünü verdi. Yarışmada 2.olan Muhammed Eyyüp Demirel’e ilçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar tam Altın Ödülünü verdi.

Yarışmada 3.olan Rana Arıcı’ya   ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mahmut Akdoğan Yarım Altın Ödülünü verdi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”