Advert

Adıyaman Belediyesi’nden Eğitime Tam Destek

Adıyaman Belediyesi tarafından şehir merkezine 7 kilometre uzaklıkta bulunan ve iki okulun öğrencileri tarafından yoğun şekilde kullanılan Bağdere Yoluna kaldırım döşendi.

Adıyaman Belediyesi’nden Eğitime Tam Destek

Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, Bilgi Anadolu Lisesi ile Altınşehir Anadolu Lisesi öğrencilerinin yoğun şekilde kullandığıBağdere Yolu’na kaldırım döşeme çalışması gerçekleştirildi.

Şehir merkezine 7 kilometre uzaklıkta bulunan ve oldukça yoğun bir trafiğe sahip olan Bağdereyolunda yaşanacak olası bir kazanın önüne geçmek için okul yöneticilerinin, öğrencilerin ve velilerin sesine kulak veren Adıyaman Belediyesi, yaklaşık bin 500 metrelik kaldırım çalışmasını kısa süre içerisinde bitirmeyi hedefliyor.

Konu ile ilgili bilgi veren yetkililer, yolun öğrenciler tarafından çok sık kullanıldığını ve bunun olası bir kazaya davetiye çıkardığını dile getirerek, “Belediye Başkanımız Fehmi Hüsrev Kutlu beyin talimatları doğrultusunda yolda kaldırım çalışmalarına başladık. Çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanması için yoğun şekilde çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret