Advert

Besni’de ‘İmam Hatip Matematik’ Yarışması

Besni ilçesinde ilkokul 4. Sınıf öğrencileri arasında ‘İmam Hatip Ortaokulu Matematik’ yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

Besni’de ‘İmam Hatip Matematik’ Yarışması

Besni ilçe merkezi ve köylerde okuyan ilkokul 4. Sınıflar arasında düzenlenen ‘İmam Hatip Matematik’ yarışmasında birinci olan Muhammed Emin Yılmaz’a bilgisayar, ikinci olan Muhammed Eyyüp Demirel’e tam altın, üçüncü Rana Arıcıya yarım altın, dördüncü Barış Arda Çevik ve Aybüke Çulcu çeyrek altın ile ödüllendirildi.

Bu ve buna benzer etkinliklerin imam hatip ortaokuluna çok yakıştığını ve bu etkinliklerin seneye yayılarak ısrarla devam etmesi gerektiğini arzuladıklarını dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar; ” Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizin hassaten dereceye giren yukarıda isimleri belirtilen öğrencilerimizin, bunları yetiştiren kıymettar öğretmenlerimizin, desteklerini esirgemeyen velilerimizi kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.” Dedi

Ödül törenine Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, Belediye Başkan Yardımcısı Halil Karakuş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ile veliler katıldı. 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret