Advert Advert

Adıyaman'a Mersin'den Hasta Geldi

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, diğer illerden hasta kabulüne artarak devam ediyor.

Adıyaman'a Mersin'den Hasta Geldi

dıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan ve Türkiye’nin en büyük hastanelerinden birisinin yer aldığı Mersin’den hasta geldi.
Astım hastası olan Fatma Gül isimli hasta tavsiye üzerine Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine başvurdu. Göğüs Hastalıkları Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Ramazan Çelik tarafından takip edilen ve astım tanısıyla hastaneye yatırılarak gerekli tetkik ve tedavisi yapıldı. 
Fatma Gül, “Mersin’de ikamet ediyorum. Rahatsızlığım nedeniyle farklı hastanelere gittim . Ancak herhangi bir sonuç alamadım. Tavsiye üzerine Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine geldim. Doktorum Ramazan Çelik başta olmak üzere tüm hastane yönetimine ve bu hastaneyi yaparak bu kadar kaliteli sağlık hizmetinin sunulmasına vesile olan herkese çok teşekkür ediyorum. Adıyaman’da böyle kaliteli bir sağlık hizmetinin veriliyor olması çok gurur verici. Emeği geçenlerden Allah razı olsun” dedi.
Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Fatih Doğan ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak her geçen gün büyümeye ve daha çok hizmete vermeye devam ediyoruz. Bu sayede eskiden gerek doktor gerekse mevcut ekipman yetersizliği nedeniyle birçok hastayı il dışına sevk etmek zorunda kalıyorduk. Ancak bugün öyle bir konuma geldik ki çevre il ve ilçelerden de hasta sevki alıyoruz. En önemlisi tüm branşlarda uzman doktorlarımızla gece gündüz hizmet veriyoruz” dedi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi