Advert Advert

Fatih Anadolu Lisesi Öğrencilerine Üniversite Tanıtıldı

Fatih Anadolu Lisesi tarafından Üniversitede düzenlenen etkinlik kapsamında öğrenciler ve öğretmenleri Üniversiteyi gezdiler.

Fatih Anadolu Lisesi Öğrencilerine Üniversite Tanıtıldı

20 öğrenciden oluşan öğrenci ekibi okul öğretmenlerinden Esra Şehitoğlu Önderci ile birlikte önce İdari personel tarafından üniversite ile ilgili bilgiler aldılar, ardından da gezi programına devam ettiler.

Yemek, konaklama, sosyal ve kültürel anlamda Adıyaman Üniversitesinin ülke genelindeki birçok üniversiteden daha iyi noktada olduğunu belirten Fatih Anadolu Lisesi eğitimcileri ve öğrencileri özellikle gül bahçesini andıran kampüs alanına hayran kaldılar.

Fatih Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmenlerinden Esra Şehitoğlu Önderci,  “Üniversitemizi görünce çok şaşırdık. Bu kadar kaliteli ve güzel düşünülmüş doğa harikası bir kampüs hayal etmiyorduk. Bu kapsamda Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü hocamızı ve ekibini tebrik diyoruz. Kendisinin de branşına uygun olarak üniversitemizi gerçekten yaşanılabilir bir hale dönüştürdüğünü görüyoruz. Çok verimli bir gezi oldu. Öğrencilerimiz üniversite havası soludular. Sosyal imkanlara hayran kaldık. İdari personelimiz de en güzel şekilde bizlere üniversitemizi tanıttılar. Bizleri kabul eden ve üniversitemize emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Gezi programı yemek ve tarihi alanların gezdirilmesiyle son buldu.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi