Başarılı Öğrenciler Bisikletle Ödüllendirildi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen şiir yarışması ile atletizm yarışmasında kendi dallarında birinci olan öğrencileri ödüllendiren Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Keleş Konağındaki törende öğrencilere bisiklet hediye etti.

Başarılı Öğrenciler Bisikletle Ödüllendirildi

Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, 23 Nisan tarihinde gerçekleşen atletizm yarışmasında Küçük Kızlar 1000 Metre kategorisinde birinci olan Zilan Yüce’ye, Küçük Erkekler 1000 Metre kategorisinde birinci olan Şehmus Özer’e, Genç Erkekler 1000 Metre kategorisinde birinci olan Mustafa Topbaş’a, Büyük Kızlar 3000 Metre kategorisinde birinci olan Bahar Deniz’e ve Büyük Erkeler 3000 Metre kategorisinde birinci olan Ahmet Atlı’yadüzenlenen törenle ödüllerini verdi.
Başkan Kutlu ayrıca, yine 23 Nisan tarihinde Tut ilçesinde gerçekleştirilen şiir yarışmasında birinci olan Zübeyde Özdemir’e de bisiklet hediye etti.
Ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Başkan Kutlu, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren başarılı öğrencilerimize bir hediye de biz vermek istedik. Bu vesileyle gerçekleşen bu törende tüm öğrencilerimize başarılar diledik” diye konuştu.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi