Besni Birlik Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Kongresi

Besni ilçesinde yardıma muhtaç kişiler için kurulan, Besni Birlik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı.

Besni Birlik Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Kongresi

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongrede açılış konuşmasını yapan Besni Birlik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kurucu Başkanı Kenan Polat, “Muhtaç ailelerimize her türlü maddi ve manevi yardımda bulunmak, ihtiyaç sahibi ailelere gıda, ev eşyası, yardım paketleri, ilaç, elektrik ve su faturalarının ödenmesi, zarar gören evlerin tadilatı, öğrencilere burs ve para yardımında bulunmak amacıyla derneğimizi kurmuş bulunuyoruz. Bizler yardımlaşmanın bir inanç meselesi olduğun, başarı anahtarının öncelikle ona inanmak olduğunu biliyoruz. Ekonomik durumu zayıf olan ihtiyaç sahibi kardeşlerimize sahip çıkmamız gerekir. Onlarla yakından ilgilenmek durumundayız, çünkü bütün insanları kucaklamayan, insanlara aynı gözle bakmayan hiçbir anlayış insani ve vicdani olamaz. Sizlerin gayretleriyle inşallah bu yolda yılmadan, yorulmadan, bıkmadan ihtiyaç sahiplerine yardım mücadelemizi sürdüreceğiz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız için daha sorumlu bir şekilde davranmamız gerektiğinin altını bir kez daha çiziyorum” dedi.

Belediye Düğün Salonunda yapılan kongreye Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, MÜSİAD İl Başkanı Şerif Yıldırım, İlçe Emniyet Müdürü Cemal Avan, Kesmetepe Belde Belediye Başkanı Vakkas Acar, CHP Besni İlçe Başkanı Hakan Kılınç, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, muhtarlar, dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi