Advert

Ahmet Hakan Karagül, İlahileriyle Coşturdu

Ramazan ayı dolayısıyla birbirinden güzel etkinliklere imza atan Adıyaman Belediyesi, ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ programları çerçevesinde ilahi sanatçısı Ahmet Hakan Karagül’ü Adıyamanlılarla buluşturdu.

Ahmet Hakan Karagül, İlahileriyle Coşturdu

Ramazan ayı dolayısıyla Adıyaman Belediyesi tarafından sürdürülen ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ etkinlikleri kapsamında Adıyaman’a gelen ilahi sanatçısı Ahmet Hakan Karagül yoğun ilgi gördü.

Demokrasi Parkı’nda gerçekleştirilen konserde söylediği birbirinden güzel ilahilerle davetlilere güzel bir gece yaşatan Karagül, Adıyamanlıları kendisine hayran bıraktı. Aslen Adıyamanlı olan ilahi sanatçısı Ahmet Hakan Karagül’ü dinlemeye gelen çok sayıda davetli gece boyunca söylenen birbirinden güzel ilahi ve ezgilere eşlik etti.

Karagül’ün Ayasofya’nın Camii olarak ibadete açılması için seslendirdiği ‘Kırılsın Zincirlerin Ey Ayasofya’ isimli ezgidavetliler tarafından büyük alkış toplarken, program sonunda büyük alkış alan sanatçıya Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu tarafından teşekkür belgesi ve hediyeler takdim edildi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”