Advert

Üniversiteler Arası Türkiye Güreş Şampiyonası

Türkiye Üniversiteler arası güreş şampiyonası 55 kiloda üniversiteyi temsil ederek şampiyon olan Üniversite Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi Aysun Erge, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’yü makamında ziyaret etti.

Üniversiteler Arası Türkiye Güreş Şampiyonası

29-31 Nisan tarihleri arasında yapılan ve geniş bir katılımla gerçekleştirilen Türkiye Üniversiteler arası Güreş Şampiyonasında rakiplerini saf dışı bırakarak şampiyonluğa imza atan Erge, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Fatih Murathan ve Antrenörü Yrd. Doç. Dr. Mustafa Koç ile birlikte Rektörz Prof. Dr. Gönüllü’ye desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.
Gerek üniversite gerekse de ili temsil ederek elde edilen şampiyonluktan dolayı duyduğu gururu dile getiren Aysun Erge, “Bu madalyayı üniversitemize kazandırmamda büyük emekleri olan başta Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha GÖNÜLLÜ ve tüm hocalarıma teşekkür ediyorum. Başarılarımın devam edeceği sözünü veriyorum” dedi.
Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü ise başarısından dolayı Erge’yi tebrik ederek “Şampiyon olan evladımız Aysun Erge’yi tebrik ediyorum. Üniversiteler arası güreş şampiyonasında 55 kiloda birinci olarak göğsümüzü kabartmıştır. İnşallah daha güzel başarılara imza atacaktır. Ben de emeği geçen hocalara ve öğrencimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”