Advert Advert

Gençlerden Yardım Kampanyası

Kahta Gençlik Merkezi genç gönüllü üyeleri Ramazan Ayı münasebetiyle yardıma muhtaç ailelere kumanya yardımında bulundu.

Gençlerden Yardım Kampanyası

Kahta Gençlik Merkezi üyeleri Gençlik ve Spor Bakanlığı "iyilik ağacı" projesi kapsamında  muhtaç ailelere Ramazan kumanyalarını dağıtmaya başladılar.

Genç gönüllüler, yaptıkları açıklamada, bu projeyle toplumsal dayanışma ve yardımlaşma bilincini kazandırmayı hedeflediklerini, "Kardeşi aç iken tok yatan bizden değildir" ilkesi  çerçevesinde  paylaşmanın ve bereketin ayı Ramazanı en güzel şekilde yaşamaya çalıştıklarını  ifade  ettiler.
Genç Gönüllü Üyelerden Seher Bozkurt, bu gibi  faaliyetler ile kardeşliğin kuvvet kazanmasına, Müslümanların birbirini hatırlamasına, yardımlaşmasına, aralarındaki sevginin, saygının, birlik ve beraberliğin pekişmesine vesile olduğunu, bu tür  faaliyetleri, Gençlik ve Spor Bakanlığının iyilik ağacı projesi  kapsamında zaman zaman gerçekleştirdiklerini ve bu gibi  hayır  işlerinde  bulunduklarından dolayı  manevi bir  huzur  yaşadıklarını  söyledi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi