Advert Advert

Tasavvuf Sanatçısı Ömer Faruk Belviranlı’dan Tasavvuf Esintisi

Adıyaman Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ programında sahne alan Güzel Sanatlar Genel Müdür Yardımcısı ve tasavvuf sanatçısı Ömer Faruk Belviranlı, alanı dolduran davetlilere doyumsuz bir gece yaşattı.

Tasavvuf Sanatçısı Ömer Faruk Belviranlı’dan Tasavvuf Esintisi

Ramazan ayı dolayısıyla Adıyaman Belediyesi tarafından sürdürülen ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ etkinliklerinde sahne alan Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdür Yardımcısı ve aynı zamanda tasavvuf sanatçısı Ömer Faruk Belviranlı, alanı dolduran davetlilere muhteşem bir konser verdi.
Demokrasi Parkı’nda gerçekleştirilen konseri Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ve eşi Fulya Kutlu hanımefendi, Belediye Başkan Yardımcısı M. Said Kutlu ve eşi, birim müdürleri ile çok sayıda davetli dinledi. Ramazan ayında eşsiz bir tasavvuf esintisi yaşadıklarını söyleyen davetliler, program sonunda Ömer Faruk Belviranlı ve ekibini ayakta alkışladı.
Konser sonunda Ömer Faruk Belviranlı’ya sergilediği performanstan dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, ekip adına Belviranlı’ya teşekkür belgesi takdim edip, seccade hediye etti.
Program sonunda bir değerlendirmede bulunan Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdür Yardımcısı ve aynı zamanda tasavvuf sanatçısı Ömer Faruk Belviranlı, Adıyaman’a daha önce de geldiğini ve gördüğü ilginin kendisini çok mutlu ettiğini söyleyerek, “Adıyaman; insanıyla, kültürüyle eşsiz bir yer. Burada olduğum için çok mutluyum. Bugün burada olmama vesile olan Belediye Başkanımız Hüsrev Kutlu beye, Kültür ve Sosyal İşiler Müdürümüz İskender Korkut beye ve diğer yetkililere çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da sık sık Adıyaman’a gelmek istiyorum” diye konuştu. 

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi