Tut İlçesinin e-Twinning Ödülleri Başarısı

2015-2016 Eğitim- Öğretim yılı boyunca sürdürülen ‘’Tree is Life ‘’ ve Handicrafting We Know Each Other’’ adlı projeleriyle Tut ilçesinde bulunan Atatürk Ortaokulu ve ‘’Learning As Bridge to Children’s Hearts’’ adlı projesiyle Boyundere Ortaokulu ‘e Twinning Ulusal Kalite Etiketi’’ ve ‘’ e Twinning Avrupa Kalite Etiketi’’ almaya hak kazandı.

Tut İlçesinin e-Twinning Ödülleri Başarısı

e- Twinning Avrupa’daki en büyük öğretmen topluluğunu oluşturan, öğretmenlerin iş birliği yaparak geleneksel sınıf sınırlarının ötesinde projelerle çalışma imkanı sağlayan bir platform olduğu bildirildi.

Bu projeler kapsamında yapılan çalışmalar öğrenciler için ilginç ve merak uyandırıcı hale getirilerek, farklı ülkelerle çalışmak, öğrencilerin yabancı dil becerilerini geliştirerek kültürel farkındalıkları artırılıyor.
e-Twinning Ulusal Kalite Etiketi’’ ve ‘’ e Twinning Avrupa Kalite Etiketi’’ almaya hak kazanan okulun yönetici, öğretmen ve öğrencileri Tut İlçe Milli Eğitim Müdürü Talip Yücel ile birlikte Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya’yı makamında ziyaret ederek, almış oldukları başarı plaketlerini takdim ettiler.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman