Advert

Başkan Akel’in Halk Ziyaretleri Sürüyor

AK Parti Kahta İlçe Başkanı Engin Akel, vatandaşın sorunlarını dinlemek için başlattığı halkla buluşma ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Başkan Akel’in Halk Ziyaretleri  Sürüyor

Başkan Akel ve yönetim kurulu üyeleri Ramazan ayı münasebetiyle her akşam çat kapı bir vatandaşın evine giderek onlarla iftar  açıyor  ve  daha sonra bir gecede çok sayıda eve giderek  halkın sorunlarını  dinliyor.
Başkan Akel, yaptığı açıklamada, en samimi toplantıların halkın ayağına gidilen, resmiyetten ve protokolden uzak  ziyaretler  olduğunu  dile getirdi.

Ramazan ayının bereketi ve rahmetine nail  olmak için halktan uzak olunmamaso gerektiğini vurgulayan Akel, "Bizler  yönetim kurulu üyelerimiz olarak ilçemizin en ücra  köşelerindeki  evlerin bile  kapısını açarak  misafir  oluyoruz. Halkın ne durumda  olduğunu  yerinde  görüyoruz. Vatandaşın  hiçbir aracı koymadan bize  ulaşmasını ve hesap  sormasını sağlıyoruz. Tabi ki eksiklerimizi  görüyor ve hemen akabinde  yaptığımız  toplantılarla düzeltme  yoluna gidiyoruz. Siyaset  bizim için halkın gönlüne girmektir. Bizler  Ramazan  ayı demeden sıcaklar  demeden inandığımız  yolda yürümeye  devam edeceğiz"dedi.
Başkan Akel, gerçekleştirdikleri  ziyaretlerin çok olumlu  katkıları  olduğunu  ve bunları  sürekli hale  getireceklerini  sözlerine ekledi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”