Advert Advert

Adıyaman Dernekler Federasyonu Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Adıyaman Dernekler Federasyonu (ADIFED) Olağan Genel Kurulu, Adıyamanlılar Vakfı’nın İstanbul Bağcılar’daki merkez binasında geniş katılımla gerçekleştirildi.

Adıyaman Dernekler Federasyonu Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Adıyaman ve ilçelerine ait 28 derneği çatısı altında bulunduran Adıyaman Dernekler Federasyonu (ADIFED), yıllık olağan genel kurulunu Adıyamanlılar Vakfı’nın Bağcılar Göztepe Mahallesi’ndeki yerleşkesinde gerçekleştirdi.

Genel Kurul’da federasyonun yeni yönetimi oy birliğiyle kabul edildi.

Büyük bir katılımın sağlandığı olağan genel kurulda, federasyon ve Adıyaman için hayata geçirilmesi düşünülen projeler ve etkinlikler konuşuldu.

Fikir alışverişinde bulunan katılımcılar, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti. 
Genel Kurul üyelerine hitap eden Adıyaman Dernekler Federasyonu (ADIFED) Genel Başkanı Avukat Abdurrahman Dursun, federasyon genel başkanlığına bir dernek başkanının getirilmemesinin önemine dikkat çekti.

Abdurrahman Dursun, “Üyemiz olan 28 dernekten her biri 3 delege veriyor. Daha iyi çalışacağımız, daha aktif kullanabileceğimiz kişiyi delege olarak vermeniz her zaman federasyonumuzun faydasına olacaktır. Delegelerin hepsi bu işi yapmaya ehildir.” dedi.
“Sivil Toplumu gençleştirmek lazım” diyen Abdurrahman Dursun, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Derneklerimizden gençlerimizi federasyonumuza yönlendirmelerini istiyoruz. En az 3 genç ismi lütfen federasyona verin. Çalışacak, emek verecek arkadaşlarımız olsun. Kurucularımıza, katılımcılarımıza ve tüm derneklere teşekkür ediyorum.”

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi