Çocuklar, Karnelerini Alper'den Aldı

İl Emniyet Müdürü Metin Alper, 2016-2017 Eğitim Öğretim yılının sonu olması münasebetiyle, ilimiz Kapcami Mahallesinde eğitim-öğretim hizmetlerini vermekte olan Mimar Sinan Ortaokulu ve Fatih Mahallesinde eğitim-öğretim hizmetlerini yürütmekte olan 23 Nisan İlkokullarında öğrencilere karne dağıttı.

Çocuklar, Karnelerini Alper'den Aldı

Okullardaki karne dağıtımına   İl Emniyet Müdürü Metin Alper, İl Emniyet Müdür Yardımcıları İbrahim Kaba, Serdar Aytekin ve Şube Müdürü Tekin Tekiinalp katıldı.

Okul müdürleri ve öğretmenler tarafından karşılanan İl Emniyet Müdürü Metin Alper ve Müdür Yardımcıları, okullarda çocuklarla tek tek ilgilenip muhabbet ettiler.

Özellikle bedensel engelli Zeynel Abidin isimli öğrenciyle yakinen ilgilenen  Alper, öğrencinin karnesini verdi. Öğrencilere Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü’nün kapılarının her zaman açık olduğunu, istedikleri zaman gelip gezebileceklerini söyleyen İl Emniyet Müdürü Alper, ekibi ile birlikte öğrencilere karne dağıtarak, çeşitli hediyeler verdiler.

Karne dağıtımı yapılan öğrencilere şapka, polis logolu anahtarlık, flash bellek, polis logolu kalem, not defteri, Türk Bayrağı hediye edilerek, çocuklarla hatıra fotoğrafı çekinildi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi