Advert Advert

Abdurrahman Önül’den Muhteşem Konser

Adıyaman Belediyesi tarafından,Ramazan ayı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ programında Adıyaman’daki sevenleriyle buluşan tasavvuf müziği sanatçısı Abdurrahman Önül yoğun ilgi gördü.

Abdurrahman Önül’den Muhteşem Konser

Adıyaman’da Ramazan akşamlarına renk katan ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ etkinlikleri kapsamında Adıyaman’daki hayranlarıyla buluşan Türk Tasavvuf Müziği Sanatçısı Abdurrahman Önül, söylediği birbirinden güzel ilahi ve ezgilerle meydanı dolduran binlerce kişiyi kendisine hayran bıraktı.
Adıyaman Belediyesi tarafından Demokrasi Parkı içerisinde bulunan alanda gerçekleştirilen konsere TBMM Başkan Vekili ve Adıyaman milletvekili Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman milletvekilleri Adnan Boynukara, İ. Halil Fırat ve Salih Fırat, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ile binlerce davetli katıldı.
Abdurrahman Önül’ün seslendirdiği ilahilerle Ramazanın manevi atmosferinde güzel bir gece yaşayan davetliler, Önül’ügörebilmek için meydanı hınca hınç doldurarak, sanatçının bütün ilahilerine hep bir ağızdan eşlik etti.
Söylediği ilahilerle büyük beğeni toplayan Abdurrahman Önül, böyle bir geceyi düzenledikleri için Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür etti. Gecenin anısına TBMM Başkan Vekili ve Adıyaman milletvekili Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman milletvekilleri Adnan Boynukara, İ. Halil Fırat ve Salih Fırat ile Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, sanatçıya teşekkür belgesi ve hediyetakdim etti.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi