Advert Advert

Başkan Özdemir, Şehit ve Gazi Aileleriyle İftarda Buluştu

Adıyaman Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, şehit ve gazi aileleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Özdemir, Şehit ve Gazi Aileleriyle İftarda Buluştu

Kardeşler Lokantasında düzenlenen yemeğe şehit ve gazi ailelerinin yanı sıra mahalle muhtarları, belediye meclis üyeleri katıldı. 
Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, burada yaptığı konuşmasında şunları söyledi:
“Bu toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandandır. Gerçekten de bu toprağı vatan yapmak için canını vererek vatan sevgisini her şeyin üstünde tutan şehit ve gazilerimizin aileleriyle mübarek bir iftar yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan boyunca yapılan iftarlarda hazzına erebildiğim tek iftarım. Bizim için büyük bir şeref. Bizler malımızı, mülkümüzü, paramızı bile devlet için vermekten kaçınırken hatta içimizden hainler çıkıp bu memleketi alt üst etmeye çalışırken bir takım gözü doymazlar vergi kaçırarak devleti baltalamaya çalışırken bırakın parayı, pulu, mülkü canını ortaya koyarak bizlerin yaşamasını sağlayanların önünde saygıyla eğiliyoruz. Kuran-ı Kerim’de de şehitlerimizin ölmediği cennette yaşadığı söyleniyor. 
Bu duygularla bizlere katıldığınız için, bizlere şeref verdiğiniz için sizlere muhtarları mve belediye meclis üyelerim adına teşekkür ediyorum. Rabbim sizleri var eylesin. Geri kalanlarınıza hayırlı uzun ömür versin. Bu şerefli Türk milletini mahrum etmesin, hepinize hürmet ediyorum. “

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi