Yüzme Kursu Kayıtları Başladı

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 100.Yıl Kapalı Yüzme Havuzunda hafta İçi her gün bay ve bayanlara yüzme kursları başladı.

Yüzme Kursu Kayıtları Başladı

Adıyaman’da yaz ve kış aylarında yüzme kurslarının aralıksız olarak devam ettiğini belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, tüm vatandaşların spor yapabilmesi için yaz ve kış aylarında tüm branşlarda antrenörlerin nezaretinde kurslar düzenlediklerini söyledi. 

Kış aylarında büyük bir ilgi gören yüzme kurslarına Yaz Spor Okulları sezonunda da devam etiklerini belirten İl Müdürü Keleş, ”Isıtma sistemiyle çalışan havuzumuzda 1 bayan 3 Erkek antrenör 3 Cankurtaran nezaretinde bay, bayan ve çocuklarımıza da yüzme eğitimi veriyoruz. Kursa gelen öğrencilerimizi tüm kurs boyunca yakından takip ediyoruz ve içlerinden yetenekli olan ve yüzme seven öğrencilerimizi kulüp takımımızın alt yapısına sporcu olarak alıyor ve değerlendiriyoruz. Amacımız Adıyaman'da yüzme sporunu geniş kitlelere sevdirmek ve iyi sporcular yetiştirmek. Yaz kış hizmet vermeye devam eden yüzme havuzundan faydalanabilmeleri için tüm halkımızı yüzmeye davet ediyorum."dedi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi