"Hakkını Helal Et Baba Annem Kredi Kartı Şifrelerini İstiyor"

Adıyaman’da, Jandarma Teşkilatının 178. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen yamaç paraşütü ile uçmak isteyen İl Jandarma Komutanı Yarbay Ercan Atasoy'a oğlu Mehmet Atasoy; 'hakkını helal et baba annem kredi kartı şifrelerini istiyor' diye konuştu.

Tut Kaymakamlığı Hava Sporları Kulübü ve İl Jandarma komutanlığında ortaklaşa düzenlenen etkinlikler kapsamında Ali Dağı mesire alanında düzenlenen paraşüt uçuşuna Adıyaman Valisi Abdullah Erin, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak, Askerlik Şube Başkanı Albay Davut Kulalar'ın yanı sıra vatandaşlar katıldı.
Jandarma Teşkilatının 178. kuruluş yıl dönümü nedeniyle başlayan etkinlikler kapsamında paraşüt ile uçmak isteyen İl Jandarma Komutanı Yarbay Ercan Atasoy'a oğlu Mehmet Atasoy ise ' hakkını helal et baba annem kredi kartı şifrelerini istiyor' şeklinde söylerken Yarbay Ercan Atasoy ise 'oğlum şifreler zaten annende diye söyledi' bu konuşmanın ardından kahkaha tufanı koptu.
Jandarma Teşkilatının 178. kuruluş yıl dönümü nedeniyle saatlerce havada süzülen paraşütçüler daha sonra sağlıklı bir şekilde inişlerini gerçekleştirdiler. 
Jandarma teşkilatının yıl dönümünü hep birlikte kutladıklarını anımsatan Vali Abdullah Erin, konuşmasını şöyle sürdürdü:
"Bu etkinliği jandarma teşkilatımızın kuruluş yıldönümü ile kutladık 178 yıl dönümü hep birlikte kutluyoruz. Jandarma teşkilatımız sürekli ve her zaman şanlı ve onurlu bir geçmişe ve tarihe sahip milletinin yanında milletinin bağımsızlığını ve istiklalin yanında yer almayı başara bilmiş köklü bir geçmişse sahip büyük bir birikime sahip olan bir kuruluşumuz. Bu köklü bilişimini modern teknolojiler ile domaltan halkın ve hakkın hizmet eden olan bir kuruluşumuz bugünde 178 yıl dönümlerinden dolayı paraşüt uçuşu gerçekleştiriyorlar. Etkinliklerde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Jandarmamızın bu güzel günü kutluyorum"

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi