Advert

Gölbaşılılar Derneğinden Ramazan Yardımı

Merkezi İstanbul’da bulunan Gölbaşılılar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği tarafından hazırlanan 150 adet Ramazan paketi Gölbaşı ilçesinde ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıldı.

Gölbaşılılar Derneğinden Ramazan Yardımı

Ramazan ayı nedeniyle yapılan gıda yardımları artarak sürüyor.

Gölbaşılılar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği de Ramazan paketi hazırlatarak, paketlerin ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmasını sağladı.

İçerisinde bir aileye yetecek gıda maddelerinin bulunduğu Ramazan paketlerini, gerçek ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak için dernek yöneticilerinin bizzat görev aldığını belirten Dernek Başkanı Mehmet Demirkol, şunları söyledi:

“Gölbaşılılar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği olarak, içerisinde çeşitli gıda malzemelerinin yer aldığı 150 adet gıda paketi hazırladık. Daha önceden belirlediğimiz ihtiyaç sahibi ailelere hazırladığımız Ramazan paketlerini ulaştırmak için çalışıyoruz. Bu paketlerin gerçekten yardıma muhtaç ailelere ulaşmasını sağlamak için çalışıyoruz. Ramazan paketlerinin hazırlanmasında ve ihtiyaç sahibi ailelere ulaştıralım.”

Demirkol, açıklamasında ayrıca, derneğin yardımların dağıtılmasında emeği geçen hayırsever işadamlarına ve vatandaşlara da teşekkür etti.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”