Besni Belediye Başkanı Öztürk: "İftiralarla, Karalamalarla Bir Yere Varılmaz, Besni'nin Kalkınmasını Konuşmalıyız"

Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, ilçenin dedikodularla, iftiralarla bir yere varamayacağını, artık Besni'nin kalkınması için çalışmaları gerektiğini dile getirdi.

Besni Belediye Başkanı Öztürk:

Başkan Öztürk, yaptığı açıklamada, karalama ve iftiraların devam ettiğini belirterek, artık Besni'nin kalkınmasını konuşmaları gerektiğini ifade etti.

Bu tür polemiklerin belirli sürelerle gündeme sunulduğunu aktaran Öztürk, "Çamur at, izi kalsın, böyle yıpratmaya yönelik kendi istikballeri için bazı ucuzlukları ara ara yaşıyoruz. Oysa biz bu kavgalarla uğraşacağımıza, bu iftiralarla, bu günahlarla uğraşacağımıza memleketin kalkınması için bir birliktelik sergilense, konuşulsa, bunlar paylaşılsa , herkesin birbirini sevmesi şart değil.  Yani öyle bir zorunluluk yok. Bu sevmemek, yıpratmaya yönelik iftira atmak, fitne fesat çıkarmak hakkını da kimseye vermez" dedi.

- BEN O AİLEYE HER ZAMAN SAHİPLİK ETTİM, EDECEĞİM

Kendisinin bu gence durumları iyi olmadığı için yardım ettiğini vurgulayan Öztürk, şöyle devam etti:

"Şimdi geçen günlerde medyada bir yazı gördüm. Birisi gelmiş, belediyede darp edilmiş falan. O bahsedilen delikanlı benim tanıdığım ve muhtaç bir ailenin evladı.  Psikolojik sorunları olan bir genç. Yoksa babası evi terk etmiş, 3 kardeşin annesi ile beraber kalan bir aile. Ben bu aileyi şartlar ne olursa olsun, delikanlı benle ilgili ne yazarsa, ne çizerse çizsin  onun yaptığı yanlışlar benim için ölçü değildir. Ben o aileye her zaman sahiplik ettim, edeceğim. Bir kardeşini işe ben aldırdım. Daha önce işkur aracılığı ile bizde de çalıştı. Ama işte 'burada darp edildim, görüntü aldım' bunu da işte birileri kullandı. Onun üzerine beni yıpratmaya gittiler. Burada kimsenin burnu kanamaz, kimseye müdahale olmaz. Burada sadece vatandaşların sorunlarının çözümü için herkes çalışır. Burada iyi niyetle yapılan konuşmayı darp edildi şekline çevirmek insafsızlık olur. Bunlar bizim işimiz değil. Biz işimize bakacağız"

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi