Advert Advert

Vali Erin ve TBMM Başkanvekili Aydın’dan Kırsala Ziyaret

Vali Abdullah Erin, TBMM Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın’la birlikte kırsal kesimin sorun ve ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek, bu sorunlara çözüm bulmak ve vatandaşlarla bir araya gelmek amacıyla Gerger ilçesine bağlı Pamuklu, Yağmurlu, Oymaklı, Kesertaş ve Açma Köylerini ziyaret etti.

Vali Erin ve TBMM Başkanvekili Aydın’dan Kırsala Ziyaret

Köy ziyaretlerinde Vali Abdullah Erin ve TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın’a Ak Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez, İl Özel İdare Genel Sekreteri Av. Sami Işık, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan ile bazı meclis üyeleri eşlik etti. 
Ziyaret ettiği köylerde vatandaşlar tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Vali Abdullah Erin ve TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, ziyaret ettiği köylerde köy muhtarları ve vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi, ihtiyaç ve sorunlar hakkında görüş alışverişinde bulundu. 
Sohbet havasında geçen ziyaretlerde köylülerin sorunlarını ve kırsalda yaşanan sıkıntılarıvatandaşlardan dinleyen Vali Erin ve TBMM Başkanvekili Aydın, iletilen sorunları tek tek not alarak, bu talepleri imkânlar ölçüsünde yerine getireceklerini ifade ettiler.
Köy ziyaretlerinde etrafını saran çocuklara da yakın ilgi gösteren Vali Abdullah Erin, çocuklarla sohbet ederek, oyuncak ve çeşitli hediyeler verdi.
Vali Abdullah Erin,Gerger dönüşü Kahta-Nissibi arası devam eden duble yol çalışmalarını inceledi. 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi