Advert Advert

Güvenlik İş Sendikası Üyeleri İftarda Buluştu

Güvenlik İş Sendikası Adıyaman il temsilciliği tarafından sendika üyelerine iftar yemeği verildi.

Güvenlik İş Sendikası Üyeleri İftarda Buluştu

İftar yemeğinde Adıyaman Havalimanı, Adıyaman Üniversitesi, KYK, Çadır kent,  AFAD gibi kurumlarda yetkililer, sendika yönetici ve üyeleri bir araya geldi.                  
Düzenledikleri iftar yemeğinde açıklamada bulunan Güvenlik İş Sendikası Adıyaman İl Temsilcisi Deniz Berk, ülkede 1 milyon üyesi olan,Türk İş’e bağlı olan ve Türkiye’de bir ilk olarak uluslararası Global Union üyesi olan Güvenlik İş Sendikası’nın büyük bir aile olduğu söyledi.
Sendikalarının ilkeli ve dik duruşuyla 30 bin üyeye sahip olduğunu ifade eden Deniz Berk, “Burada amacımız, bir araya gelmek, birlik ve beraberlik bağlarımızı güçlendirmektir. Sendika olarak her zaman emeği ile çalışan kardeşlerimizin yanında olduğumuzu belirtmek isterim. Her platformda dile getirdiğimiz gibi bizler üyelerimize büyük önem veriyoruz. Onlarla bir bütün olarak hareket ediyoruz. Bundan sonra sendikamızın iftar yemeğini geleneksel hale getireceğiz ve her yıl Ramazan ayında beraber olacağız. Biz sizler için varız ve gücümüzü sizlerden alıyoruz. Her geçen gün büyüyen bir aile olarak bu aileye daha iyi imkanlar sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi