Advert

KYK Ailesi, Şehit Ailesi İle İftarda Bir Araya Geldi

Adıyaman Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar programında şehit ailesi ile yurt müdürlüğü personelleri iftarda bir araya geldi.

KYK Ailesi, Şehit Ailesi İle İftarda Bir Araya Geldi

Düzenlenen iftar programına Mardin’in Nusaybin ilçesinde bölücü terör örgütü tarafından yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Kılınç’ın ailesi ve akrabaları ve yurt personelleri ile öğrenciler katıldı.
Yurt Müdürü Vesile Yılmaz Kıraç'ın açılış konuşmasının ardından Kur'an-ı Kerim Tilaveti okundu.
Daha sonra kürsüye çıkan Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü M. Sami Köroğlu,"İftar programına başta Şehidimiz Mehmet Kılınç'ın ailesi olmak üzere katılan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, Eğitim öğretim yılının ve mübarek ramazan-ı şerifin  sonuna geldiğimiz bugünde  mesai arkadaşlarımızla bir araya gelmekten mutluluk yaşamaktayım. Kurumun faaliyetleri kapsamında yöneticisinden kat personeline kadar emek sarf eden herkese teşekkür ediyorum, ailece bu etkinliği gerçekleştiriyor olmamız kurumsal birlikteliğimizin bir göstergesidir. Yeni bir il müdürlüğü olmamıza rağmen sorunsuz ve verimli bir yıl geçirmemizde emeği olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum"dedi.
İftar programının sonunda İl Müdürü M. Sami Köroğlu masaları tek tek gezerek şehit ailesinin eşi, çocuğu, akrabası ve tüm öğrenciler ile yakından ilgilendi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”