Advert Advert

Gölbaşı’nda Bayramlaşma Töreni - Videolu Haber

Gölbaşı İlçesi'nde Belediye Çay Bahçesinde Ramazan Bayramı dolayısıyla Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’in ev sahipliğinde bayramlaşma töreni düzenlendi.

Gölbaşı’nda Bayramlaşma Töreni - Videolu Haber

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, burada yaptığı konuşmada, “Bayramlar kırgınlıkların ortadan kalktığı günlerdir. Diliyorum varsa böyle aileniz içerisinde sonra çalıştığınız iş yerinizdeki velhasıl toplumumuzdaki kırgınlıklar ortadan kalksın, inşallah ki bayramımız hakkıyla bayram olsun. Bir ay Ramazan boyunca nefsimizle mücadele verdik. Rabbimiz inşallah tuttuğumuz oruçları ettiğimiz ibadetleri kabul buyursun. Diliyorum nefsinize de bu mücadeleniz ömrünüze de yayılır ve bunun semeresini ahrette de alırız.  Esas bayram o gün olacaktır. Bu bayramda tatile gitmeyerek eski bir gelenek olan bayramlaşma törenine katılıp eş dost ziyareti yapan herkese de teşekkür ediyorum, tekrar bayramınızı kutluyorum.”dedi.
Konuşmalardan sonra bayramlaşma töreni İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı personeliyle yapılan bayramlaşmanın ardından sona erdi.

 

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret