Advert

ASKİM Bayramda da Boş Durmadı

Adıyaman Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü (ASKİM)’ne bağlı ekipler, Ramazan Bayramı süresince şehrin birçok noktasında çalışmalarına devam etti.

ASKİM Bayramda da Boş Durmadı

Yaz kış demeden şehrin altyapısı ile ilgili önemli çalışmalara imza atan Adıyaman Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü (ASKİM), Ramazan Bayramı süresince de çalışmalarına ara vermeden devam etti.
Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren yetkililer, bayram süresince il merkezinde meydana gelen arızaların hızlı bir şekilde onarıldığını dile getirerek, “Yıl boyunca şehrin dört bir noktasında altyapı çalışması yapan ekiplerimiz, yaz mevsiminin gelmesiyle birbirinden önemli projeleri hayata geçirmeye başladı. Ramazan ayı boyunca devam eden çalışmalar Ramazan Bayramında da devam etti. Bayram süresince şehrin muhtelif yerlerinde meydana gelen arızalara hızlı bir şekilde müdahale edip onaran ekiplerimiz, vatandaşımız mağduriyetinin minimuma indirdi” şeklinde konuştu.
Adıyaman Belediyesi’nin çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar ise Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya ve ekibine teşekkür etti.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”