Advert Advert

Belediye Konservatuarına Yaz Kayıtları Başladı

Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini yürüten Belediye Konservatuarında yaz dönemi kayıtları başladı.

Belediye Konservatuarına Yaz Kayıtları Başladı

3 Temmuz Pazartesi günü başlayacak olan 2016-2017 Yaz Dönemi için kayıtları almaya başlayan Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesindeki Belediye Konservatuarı,her yıl olduğu gibi bu yıl da gençlerin yaz tatilini değerlendirecekleri faaliyet alanı olacak.

Her yıl yaz ve güz olmak üzere iki ayrı dönemde binlerce öğrencinintiyatro, resim, halk oyunları ve çalgı aletlerinin de aralarında bulunduğu 20 farklı dalda eğitim aldığı konservatuarın başlangıç tarihine kadar kayıtların devam edeceğini söyleyen yetkililer, velileri ve öğrencileri etkinliklere katılmaya davet etti.

Yeni eğitim dönemi hakkında bilgi veren yetkililer, “2016-2017 eğitim-öğretim yılı sonunda konservatuarımız yaz kayıtlarına başladı. 3 Temmuz’da başlayacak olan kurslarımıza kayıtlar devam ediyor. Konservatuarımızın temel amacı, çocuklarımızın yaz tatilini iyi bir şekilde değerlendirmeleri vekötü alışkanlıkları olan çocuklarımızın bu alışkanlıklardan kurtulmalarıdır. 2016-2017 yılı yaz dönemi konservatuarlarımızda alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından öğrencilerimize keman, bağlama, gitar, çocuk korosu, piyano, ney, resim, tiyatro, satranç ve halk oyunları gibi bölümlerde eğitimler verilecek. Eğitimler sonunda kursiyerlerimize katılım belgesi verilecek” diye bilgi verdi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi