Advert

Gölbaşı Belediyesinden Cenazelere Ücretsiz Otobüs

Gölbaşı Belediyesi, cenaze yakınlarını ücretsiz olarak mezarlıklara otobüsle taşıma hizmeti veriyor.

Gölbaşı Belediyesinden Cenazelere Ücretsiz Otobüs

Gölbaşı Belediyesi, cenazesi olan vatandaşları yalnız bırakmıyor. Belediye bünyesinde Taziye Ekibi kurduklarını belirten Başkan Özdemir, ekipte görev alan personelin cenaze haberini alır almaz hemen cenaze evine gittiğini, cenazenin yakınlarına başsağlığı ziyareti yapıp yapılacak olanları tespit ettiklerini söyledi.

Başkan Özdemir, “Vatandaşlarımızın evine gidip hem taziye ziyareti yapıyoruz hem de yapılacakları tespit ediyoruz. Ayrıca cenazenin yıkanmasından defin işlemlerine kadar bütün hizmetlerimizi ücretsiz olarak yerine getiriyoruz.” dedi.

Başkan Özdemir, açıklamasında şu bilgileri verdi:

“Bunun yanında daha önce cenaze yakınlarını mezarlıklara götürmek için talep edilen otobüs hizmeti de artık ücretsiz olarak sağlanacak. Cenaze yakınları dostlarını ve akrabalarını cenazeye götürmek için araç talep ettiklerinde bu hizmet özel halk otobüsleri tarafından yapılıyor ve ücret alınıyordu. Artık talep eden her cenaze yakını için bu hizmet ücretsiz olarak verilecek. Konu ile ilgili daha geniş bilgi almak isteyen vatandaşlarımız ücretsiz olan Alo 153 no'lu telefonu arayarak ya da  Zabıta müdürlüğümüze gelerek bilgi alabilirler?”

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”