Advert Advert

Vali Erin’den, Başkan Kutlu’ya Veda Ziyareti

Açıklanan son Valiler Kararnamesiyle Adıyaman Valiliği’nden Şanlıurfa Valiliği’ne atanan Abdullah Erin, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya veda ziyaretinde bulundu.

Vali Erin’den, Başkan Kutlu’ya Veda Ziyareti

Adıyaman Valisi iken açıklanan son Valiler Kararnamesi ile Şanlıurfa Valiliğine atanan Abdullah Erin veda ziyaretleri kapsamında Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti.
Vali Abdullah Erin, ziyarette yaptığı konuşmada, Adıyaman’da görev yaptığı süre boyunca büyük destek gördüğü F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür ederek, “Görev sürem boyunca her zaman desteğini gördüğüm Belediye Başkanımız Fehmi Hüsrev Kutlu’ya şahsım ve Adıyaman’ımız adına çok teşekkür ediyorum. Adıyaman’dan büyük dostluklar edinerek ayrılıyorum. Tüm Adıyamanlı kardeşlerime şahsıma gösterdikleri destek ve güvenden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ise yaptığı konuşmada,Abdullah Erin’in görev süresi boyunca Adıyaman’da önemli işlere imza attığını dile getirerek teşekkür etti ve bundan sonraki görev yerinde başarılar diledi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret