Vali Erin’den Rektör Prof. Dr. Gönüllü’ye Veda Ziyareti

Son Valiler Kararnamesiyle Şanlıurfa Valiliğine atanan Vali Abdullah Erin, Üniversitez Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’yü makamında ziyaret etti.

Vali Erin’den Rektör Prof. Dr. Gönüllü’ye Veda Ziyareti

 Ziyarette Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Seyit Temir, Prof. Dr. Hasan Solmaz ve Prof. Dr. Ali Aydın da hazır bulundu.

Ziyarette Adıyaman'ı ve Adıyamanlıları çok sevdiğini ifade eden Vali Erin, “Birlikte olalı çok uzun zaman olmadı ancak gönül kırmadan hep birlikte güzel işler yapmaya çalıştık. Ben Adıyaman için önemli ve güzel işler yaptığımıza inanıyorum.  Adıyaman huzurlu bir şehir. Ben Adıyamanlıları çok sevdim, umarım onlarda beni sevmişlerdir. Adıyaman için kim bir çivi çaktıysa ben teşekkür ediyorum. Ayrıca Adıyaman Üniversitemizin kıymetli Rektörü Sayın Prof. Dr. Mustafa Talha GÖNÜLLÜ’ye de başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. İnşallah ekibiyle birlikte güzel yerlere getirdiği üniversitemizi daha da ileriye taşıyacaktır. Ben tüm Adıyaman halkını Allah'a emanet ediyorum” dedi.

Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Allah hepimize vatanına, milletine, halkına hakkıyla hizmet etmeyi nasip etsin. Ülkemizin her tarafı bizler için aynıdır. Amaç hizmet ise ülkemizin doğusu da batısı da aynıdır. Önemli olan kalıcı ve faydalı eserler bırakabilmek. Geldiği günden itibaren koordineli bir şekilde yol aldığımız, birçok proje ve çalışmada birlikte olduğumuz Sayın Valimiz Abdullah ERİN’e Adıyaman’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz. Şanlıurfa ilinin kıymetli bir vali kazandığını düşünüyoruz. İnşallah yeni görevinde de Sayın Valimiz muvaffak olacaktır” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonrasında üniversite onur defterini imzalayan Vali Erin’e, Rektör Prof. Dr. Gönüllü, ziyaret anısına hediye takdim etti.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi