Advert Advert

Gençlik Merkezi Gençleri Tarım İşçilerini Ziyaret Etti

Adıyaman Gençlik Merkezi olarak “Merkezim Her Yerde Programı” kapsamında Başpınar (Küllüm) Köyünde tütün tarlasında çalışan genç tarım işçileri tarlada ziyaret edildi.

Gençlik Merkezi Gençleri Tarım İşçilerini Ziyaret Etti

Tarlada tutun eken ve çalışan gençler Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Adıyaman Gençlik Merkezinin çalışmaları hakkında bilgi sahibi olup, gerçekleştirilen faaliyetleri yerinde görerek yaşamaları için Gençlik Merkezine getirildi.

Has Odada misafir edilerek yemek ikram edilen gençlere düzenlenen kamplar hakkında bilgiler verilerek Gençlik Merkezinde bulunan diğer aktiviteler hakkında bilgilendirililip Gençlik Kamplarına kayıt edildi.
“Merkezim Her Yerde Projesi” ile Adıyaman Gençlik Merkezi Gençlik Liderleri Adıyaman ili ve ilçeleri dâhil her noktada etkinlikler düzenleyip, eğitimler verip, geziler düzenleyerek her an her yerde gençliğin yanında olmaya devam ediyor.

Bu proje kapsamında aşağıda belirtilen yaz programı ile Adıyaman’daki tüm gençlerimiz yaz ayında dolu dolu bir program ile kendi tercihleri doğrultusunda istedikleri programı seçerek kendilerini geliştirme imkânı bulacakları bildirildi.
 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret