Özöncel’den 15 Temmuz Mesajı

Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şube Başkanı Hakan Özöncel, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümü vesilesi ile bir basın açıklaması yayınladı.

Özöncel’den 15 Temmuz Mesajı

Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şube Başkanı Hakan Özöncel 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümü vesilesi ile bir basın açıklaması yayınladı.
Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şube Başkanı Hakan Özöncel, "Biz, vatanımızın ve milletimizin sağlıklı yarınlarına kasteden dahili ve harici mihrak bağımlılığıyla da mücadele azim ve kararlılığındayız "
Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şube Başkanı Hakan Özöncel, yayınladığı mesajda, 15 Temmuz 2016 tarihinde hain FETÖ terör örgütü tarafından yapılan darbe girişiminin üzerinden bir yıl geçtiğini söyledi. 
Özöncel, "Bir 15 Temmuz gecesini 16 Temmuza sabahına bağlayan gece, milli iradeye, demokrasiye, hukuk devletine ve halkımızın sarsılmaz birliğine karşı, alçak bir kalkışmaya vatanımız, Aziz milletimiz maruz kalmıştır. Ordumuz içerisinde örgütlenmiş hainlerin gerçekleştirdiği bu hıyanete bu millet canıyla, kanıyla, hakkına, hukukuna, demokrasisine sahip çıkarak cevap vermiştir. Aziz Milletimiz, güvenlik güçlerimizle  el ele vererek, bu darbe girişimine karşı tarihî bir duruş sergileyerek,darbe tellallarına ve darbe sevicisi tüm güçlere hakkettikleri cevabı vermiştir.Bu menfur, hain ve kalleşçe girişimin birinci yıl dönümünde, cuntacılara karşı siyasal tarihte eşine az rastlanır şekilde dik duran başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Milletimize,Hükümetimize, Meclisimize, güvenlik güçlerimize  en içten teşekkürlerimizi arz ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz. Hain FETÖ terör örgütünün bu menfur darbe teşebbüsü sonucunda hayatını kaybeden ve şehitlik mertebesine erişen tüm güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza, Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, yakınlarına ve Türk milletine sabır ve başsağlığı diliyoruz .Biz ,vatanımızın ve milletimizin sağlıklı yarınlarına kasteden dahili ve harici mihrak bağımlılığıyla da mücadele azim ve kararlılığındayız" şeklinde konuştu.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi