Advert Advert

Cumhurbaşkanı Şiirini Okudu - Videolu Haber

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz Şehitleri Anma Programında Gölbaşılı Öğretmen ve Şair Cuma Yat’ın “Selam Olsun” şiirini okudu.

Cumhurbaşkanı Şiirini Okudu  - Videolu Haber

Gölbaşı Şehit Ahmet Demir Ortaokulunda Müdür Yardımcılığı yapan Cuma Yat, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendi yazdığı şiirini okumasından dolayı mutlu, onurlu ve gururlu olduğunu söyledi.
Cuma Yat, yaptığı açıklamada, şunları söyledi:
“Geçen yıl 15 Temmuz’da darbe girişiminde ‘Selam Olsun’ şiirini yazmıştım. Halkımızın o onurlu, dirençli mücadelesini görüp de duygulanmamak, yazmamak olmazdı. Biz de o halkımızın büyük mücadelesini görüp, duygularımızla bir şiir yazdık. Burada Gölbaşı ilçesinde düzenlenen geçen yıl ki 15 Temmuz nöbeti mitinglerinde, nöbetlerde okuduk. Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu Bey mitinglerinde iki defa okudu.  Dün de Sayın Cumhurbaşkanımız şiirimizi okudu. Bu biz çok onurlandırdı, gururlandırdı. Rabbimize binlerce şükürler olsun. Çok güzel duygular içerisinde onurlandık, gururlandık. Sayın Cumhurbaşkanımıza da yazdığım şiirlerim oldu. Kendisine ulaştırmaya çalıştık. Kendisine ulaşmadığını düşünüyorum çünkü dönüt olmadı bana. Kendisiyle görüşmeyi çok isterim. Kendisine hayranlığım çok büyük. Kendisi yalnızım demişti. Kendisi yalnız değildir. Milyonlar arkasında. Kendisine yazdığım ‘Yalnız Değilsin Reis’ şirini kendisine ulaştırmak istiyorum. “

 

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret